o nas
Rodzinna firma z ponad 20-letnim doświadczeniem
Jesteśmy rodzinną firmą, która od ponad 20 lat zajmuje się sprzedażą luksusowych nieruchomości 
na Costa del Sol zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego.

Do Marbelli przyjechaliśmy w 2001 roku. Już wtedy poczuliśmy, że to nasze miejsca na ziemi, dlatego postanowiliśmy kupić tutaj dom. Wówczas nie było jednak nikogo, kto mógłby pomóc nam przejść przez cały proces. 

Tak zrodził się pomysł otworzenia pierwszej polskiej agencji nieruchomości na Costa del Sol. Dzisiaj, już w drugim pokoleniu, nieustannie zarażamy miłością do najpiękniejszych miejsc w Hiszpanii i spełniamy marzenia o posiadaniu apartamentu lub domu na andaluzyjskim wybrzeżu

Potwierdzeniem naszych wartości i zaangażowania są setki zadowolonych klientów oraz zdobyte tytuły: Najlepszej Agencji Nieruchomości w Andaluzji przyznany przez jednego z najbardziej uznanych deweloperów w Hiszpanii – AEDAS HOMES, a także Elysium SukcesuNajlepsze polskie biuro nieruchomości w Hiszpanii oraz Elysium SukcesuThe Best Deal Maker in Spain (nagroda dla Łukasza Lorensa).

Renata i Ryszard Lorens

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4
DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?

Pośredniczymy w sprzedaży oraz wynajmie mieszkań i domów z rynku pierwotnego, jak i wtórnego.

Realizujemy własne inwestycje deweloperskie na Costa del Sol. Jedna z nich znajduje się w prestiżowej dzielnicy Benahavís – Real de La Quinta.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się zrozumieć potrzeby i dopasować nieruchomość idealnie do oczekiwań i stylu życia. Rozdzielamy proces poszukiwania nieruchomości dla klientów inwestycyjnych i tych, którzy szukają jej na własne potrzeby.

Zapewniamy kompleksową i staranną obsługę niezależnie od budżetu. Oferujemy wiele usług – od pomocy przy formalnościach po samo wprowadzenie się do nowego domu.

Oferujemy pełną gamę usług posprzedażowych: odbiór nieruchomości, pomoc w procesie projektowania wnętrz, dobór wyposażenia, remonty 
(w przypadku zakupu nieruchomości z rynku wtórnego), usługi zarządzania najmem nieruchomości lub kompleksowe zarządzanie nieruchomościami 
oraz doglądanie nieruchomości dla klienta.

ZESPÓŁ
Renata Lorens
Renata Lorens
Founder & CEO
+48 881 079 028
Ryszard Lorens
Ryszard Lorens
Founder & CEO
+48 450 005 055
Patryk Mormul
Patryk Mormul
Key Account Manager & Project Manager
+48 728 263 973
Jakub Tomasz Dawidczyk
Jakub Tomasz Dawidczyk
Executive Assistant
+34 693 58 74 99
Aleksandra Rymanowska
Aleksandra Rymanowska
Sales Advisor
Katarzyna Latyk
Katarzyna Latyk
Key Account Manager & Project Manager
+48 692 380 096
OPINIE NASZYCH KLIENTÓW:
Wielki plus za podejście do potrzeb i oczekiwań klienta, zaangażowanie 
pierwsza klasa, dziękuję! 
Z pewnością skorzystam w przyszłości z waszych usług.
A. Kordyn
Profesjonalna obsługa i duże zaangażowanie doradców w wykonywaną pracę. Polecam serdecznie.
K. Duda
Sprawna komunikacja, elastyczność terminów, a dodatkowo wszystko w miłej atmosferze. Polecam serdecznie wasze biuro.
K. Miele
KARIERA W INTERNATIONAL INVESTMENT MARBELLA

W International Investment Marbella pracujemy z pasją i profesjonalizmem, tworząc międzynarodowy zespół wybitnych specjalistów w branży nieruchomości na Costa del Sol.

 

Jeśli jesteś osobą, która kocha świat nieruchomości, cechuje Cię doskonała obsługa klienta oraz umiejętności komunikacyjne, to szukamy właśnie Ciebie!

 

Skontaktuj się z nami i dołącz do zespołu International Investment Marbella. Razem z nami możesz budować swoją karierę na solidnych fundamentach, korzystając
z ponad 20-letniego doświadczenia naszego rodzinnego biznesu.

    Administratorem danych osobowych jest IImarbella. Dane osobowe podane w związku z wysłaniem wiadomości będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgodnie z polityką prywatności.


    0